Кошик
25 відгуків
УкраїнаКиїввул. М. Стельмаха 10-А
+380632352050
Інтернет-магазин Техно Юніті
Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 2м (OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2)

Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 2м (OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2)

  • В наявності
  • Код: OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2

50 грн.

Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 2м (OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2)
Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 2м (OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2)В наявності
50 грн.
Купити
+380632352050
Купити
+380632352050
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание товара

Оптичний патчкорд Cor-X SC / UPC-SC / UPC SingleMode Simplex 2м (OFPC-SC / UPC-SC / UPC-2)

Патчкорд є оптоволоконний кабель, оконцованнимі з двох сторін коннекторами, для підключення одного оптичного або мережевого, телекомунікаційного обладнання до іншого або до пасивного обладнання передачі сигналу.

Для зручності ідентифікації прийнята загальна колірна маркування: багатомодові патчкорди мають помаранчевий колір, а одномодові - жовтий. Патчкорди виготовляють з многомодового волокна (62,5 / 125 і 50/125) або одномодового волокна (9/125).

Виробник Cor-X
Модель SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 2м
Артикул OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2
Категорія н.д
Довжина 2 м
Тип роз'ємів SC - SC
Кількість волокон Simplex
Тип волокна Singlemode
Внесені втрати, дБ ≤0.20
Максимальні внесені втрати, дБ ≤0.20
Відтворюваність, дБ ≤0.10
Зворотне відображення, дБ ≤-50
Тип і діаметр волокна Corning SMF-28, 9/125мкм
Робоча температура, ° С -40 ÷ +70
Температура зберігання, °С -40 ÷ +85
Стандарт Telcordia GR—326
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 0
УКТЗЕД 8544700090
Характеристики
Основні
Виробник  Cor-X
Країна виробникТайвань
ТипПатч-корд симплексний
ПризначенняЗ'єднувальний
Тип коннекторівSC
Тип оптичного волокна9 / 125 (SM)
Тип полірування торцяUPC
Колір кабелюПомаранчевий
Колір коннекторівСиній
Мінімальна робоча температура-40 °С
Максимальна робоча температура  70 °С
Довжина2 м
Користувальницькі характеристики
Довжина кабелю
Інформація для замовлення
  • Ціна: 50 грн.